Pomiń do głównej zawartości

Office 365 - dla każdego - edycja 1

 1. Numer kursu

  2
 2. Rozpoczęcie kursu

 3. Ostateczna data dołączenia

 4. Zakończenie kursu

Rekrutacja jest zamknięta
Czy znasz możliwości, jakie oferuje platforma Microsoft Office365 do efektywnego i efektownego prowadzenia zdalnego nauczania?
Czy czujesz, że nie wykorzystujesz potencjału jaki tkwi w tym potężnym narzędziu?
Jesteś jednym z tych nauczycieli, dla których rozwój jest motorem napędowym codziennej pracy z uczniami?
Wyznajesz zasadę, że dobry nauczyciel nigdy nie przestaje się uczyć?
 
Jeśli tak, to ten kurs jest własnie dla Ciebie.
 
Kurs  “Microsoft Office365” jest dwumiesięcznym kursem video, przygotowanym z myślą o nauczycielach, dyrektorach i administratorach szkolnej domeny. Przygotowaliśmy w ramach tego kursu 18 modułów, zrealizowanych w nowoczesnej i przystępnej formule samouczków, przez które przechodzisz w dogodnym dla siebie terminie w czasie trwania kursu. W każdej chwili możesz wrócić do poprzednich modułów i poćwiczyć jeszcze raz.
Wyróżnikiem jest innowacyjny sposób prowadzenia kursanta, dzięki któremu poznasz najważniejsze funkcje oferowane w ramach usługi “Microsoft Office365” – wersja bezpłatna, oraz przyjazna atmosfera, z której znani są autorzy, a która spowoduje, że przyjemnie i owocnie spędzisz z nami ten czas. 
Po ukończeniu kursu, możesz wygenerować dla siebie imienny certyfikat.
Każdy z 18 modułów przedstawia jedną usługę. 
 
Kurs został podzielony na trzy główne części:
 1. Wstęp:
  • Pierwsze logowanie,
  • Przegląd aplikacji.
 2. Poznaj możliwości:
  • Outlook
  • Kalendarz
  • OneDrive
  • Word i Excel
  • PowerPoint
  • Forms
  • OneNote
  • WhiteBoard
  • Stream
  • Planner
  • Sway
 3. Aplikacja Teams :
  • Wprowadzenie,
  • Spotkania,
  • Zadania,
  • Notes Zajęć.
 4. Mały bonus niespodzianka. 

Po przejściu wszystkich modułów, praca z aplikacją Microsoft Office365 nie powinna być dla Ciebie problemem.

Kurs to ponad 350 minut wartościowych materiałów edukacyjnych, podczas których krok po kroku przeprowadzimy Cię przez te funkcje, które z pewnością przydadzą Ci się w codziennej pracy.
Pokażemy jak zacząć,  konfigurować oraz korzystać  z nich, podczas pracy online.
Przyda Ci się to do współpracy z uczniami oraz nauczycielami z Twojej szkoły.

Autorzy kursu:


Course Staff Image #1
Maciej Danieluk
– urodzony w Poznaniu, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku Planowanie Przestrzenne i Gospodarka Lokalna. Twórca, właściciel i długoletni (2002 – 2008) prowadzący portal internetowy dla nauczycieli pod adresem: http://www.literka.pl.
Od 2009 roku, nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Powszechnych w Damasławku – technikum informatyczne, oraz informatyki w szkole podstawowej. Członek społeczności SuperBelfrzy RP, oraz Microsoft Innovative Educator Expert (MIEE2019/2020).
Entuzjasta wykorzystania TiK w edukacji. Trener i edukator umiejętności ICT. Laureat konkursu Wielkopolski Nauczyciel Roku 2019. Prelegent wielu konferencji dla nauczycieli, prowadzący autorskie warsztaty związane z wykorzystaniem TiK w edukacji.
Autor wielu publikacji z zakresu wykorzystania technologii komunikacyjno-informacyjnej w czasopismach fachowych oraz poradnika „TiK w Pigułce – narzędziownik nauczyciela” (Wydawnictwo CRE Edicon, 2019).
W chwili obecnej prowadzący bloga pod adresem: https:// nowoczesnenauczanie.edu.pl
Od czterech lat pracujący z uczniami w swojej szkole na platformie G Suite for Education.

Course Staff Image #2
Dawid Łasiński
„Jakościowa edukacja musi być wspierana przez nowoczesny marketing oraz odważne budowanie marki osobistej nauczyciela.”
- dyplomowany nauczyciel chemii w Zespole Szkól im gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie.
W lutym 2017r. stworzył postać Pana Belfra (www.panbelfer.pl) – nauczyciela z Internetów. Jego Fanpage ma ponad 14000 polubień, profil na Instagramie obserwuje ponad 1700 fanów, a kanał edukacyjny na YT “Pan Belfer” subskrybuje ponad 44 000 osób.
Finalista konkursu Nauczyciel Roku 2019. Wpisany na Listę100 – listę osób, które w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce. Gość wielu ogólnopolskich konferencji wspierających rozwój edukacji: YouTube POP-UP Warsaw, Ispir@cje, Zlot Innowacyjnych Nauczycieli, Lepsza Edukacja, K@SSK, EDUInnowacje. Twórca autorskich szkoleń motywacyjnych i wspierających kreatywność dla nauczycieli i uczniów.
Pomysłodawca konferencji „GO4EDU – z energią dla edukacji”. Jako jeden z trzech najbardziej innowacyjnych nauczycieli w Polsce, został zaproszony w 2018 roku przez Microsoft, do udziału w międzynarodowej konferencji edukatorów “Educator Exchange” w Singapurze. Członek grupy SuperbelfrzyRP (grupy zrzeszającej 150 najbardziej innowacyjnych nauczycieli w Polsce). Posiada tytuł Microsoft Innovative Educator Expert.
Pomysłodawca i współtwórca platformy Nauczyciel w sieci, wspierającej nauczycieli dzielących się swoim doświadczeniem w sieci (www.nauczycielwsieci.pl). Twórca bloga Chemia w szkole, wspierającego wymianę doświadczeń przez nauczycieli chemii (www.chemiawszkole.pl). Autor podręcznika do chemii dla uczniów szkoły podstawowej Wydawnictwa MAC. Pasjonat zastosowania nowoczesnych technologii w edukacji. Twórca projektu CoolturalnaTV – Młodzieżowa Telewizja Kulturalna Gminy Czerwonak.
Serdecznie zapraszamy na nasz kurs.

Najczęściej zadawane pytania

Faktury, rachunki i obsługa techniczna kursu.

Obłsugę techniczną kursu prowadzi firma:
Eduklik Filip Chodorowski z miejscem prowadzenia działalności w Rawiczu, przy ulicy Sportowa 30.
W sprawie faktur, rozliczeń, zamówień zbiorowych na kurs prosimy kontaktować się pod adresem mailowym: eduklik@nauczycielwsieci.pl
W przypadku problemów z kontem, zalogowaniem się lub wykorzystaniem kodów rabatowych na kurs prosimy także kontaktować się pod tym adresem.

Jakiej mam używać przeglądarki?

Kurs współpracuje ze wszystkimi werjsami przeglądarek tj.: Chrome, Edge, Firefox, Internet Explorer, Safari. Poniżej lista kompatybilnych z systemem przeglądarek internetowych:  Lista kompatybilnych przeglądarek

Co otrzymam po wykupieniu kursu?

Po wykupieniu i opłaceniu kursu, możesz zalogować się na platformie i zacząć korzystać z kursu. Kurs może być realizowany w dowolnym terminie, począwszy od daty jego startu, aż do daty jego zakończenia. Każdy kursant wybiera samodzielnie terminy i czas realizacji poszczególnych zajęć. Do każdych zajęć można też wrócić w dowolnym terminie.

Czy można wykupić kurs dla całej szkoły?

Tak. Aby wykupić dostęp do kursu dla całej Rady Pedagogicznej skontaktuj się z Nami pisząc mail na adres: eduklik@nauczycielwsieci.pl.  Otrzymasz od Nas fakturę i po jej opłaceniu wyślemy Ci kody dla nauczycieli, dzięki którym będą mogli zalogować się w systemie bez potrzeby płacenia za kurs.

Ile kosztuje wykupienie kursu dla całej szkoły?

Kurs dla całej szkoły kosztuje:
 • Dostęp dla  max. 50 nauczycieli - 1500 brutto.
 • Dostęp dla 50-100 nauczycieli - 2000 złotych brutto.
 • Dostęp powyżej liczby 100 nauczycieli - negocjowany indywidualnie.

Jak skorzystać z otrzymanego od dyrektora kuponu? (Rady pedagogiczne i szkoły)

Po wykupieniu kursu przez szkołę, w wiadomości e-mail szkoła otrzymuje kody dostępu. Aby z nich skorzystać należy:
 • Wejść na stronę z kursem należy kliknąć przycisk "Dołącz do kursu".
 • Jeśli posiadasz konto na platformie EduKlik kliknij "Zaloguj się" w przypadku jeśli korzystasz z platformy po raz pierwszy załóż konto.
 • W miejscu gdzie widnieje cena kursu jest widoczny przycisk "Wykorzystaj kod"
 • Otrzymany kod należy wpisać w puste miejsce oraz potwierdzić jego wykorzystanie
 • Widoczna na ekranie cena kursu zmieni się z podanej na 0.00PLN
 • W tym momencie można dołączyć do kursu i zacząć z niego korzystać

Jak skorzystać z kodu rabatowego, który posiadam? (Użytkownik inywidualny)

Z kodu rabatowego może skorzystać każdy użytkownik. Wystarczy postępować dokłądnie tak samo jak w przypadku opisanym powyżej. Następnie po zmianie ceny należy opłacić kurs.

Czy mogę otrzymać rachunek jeśli kupuję kurs indywidualnie i chciałbym ubiegać się o zwrot zapłaconej kwoty w szkole?

TAK. Po dokonaniu opłąty za kurs proszę napisać mail: eduklik@nauczycielwsieci.pl, w którym napisz o jakiego użytkownika chodzi (podaj swoje dane), oraz podaj dane do rachunku. Rachunek otrzymasz pocztą elektroniczną na adres zarejestrowany w systemie.